Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

Superman a jeho evoluce

Datum: 04.04.2016
Kategorie: Pod čarou
Autor: Ondřej
[0]
Přestože Batman v Superman nijak světoborně neexceluje, je prostě neodpáratelným faktem, že právě jeden z tohohle povedeného dua - Superman - je zkrátka největší komiksovým hrdinou všech dob. Vzniklo toho s ním skutečně hodně - od komiksů, přes animované, ale i hrané filmy (první, ještě černobílý, měl premiéru v roce 1948!). Objevil se též v několika seriálech. Tady máte třináctiminutový souhrn drtivé věšiny supermanovýských fláků na plátně a obrazovkách.

Batman v Superman vydělal v kinech balík

Datum: 28.03.2016
Kategorie: Novinky
Autor: Ondřej
[0]
Tvůrci Úsvitu spravedlnosti si po kritických ohlasech spravili chuť alespoň v pokladnách kinosálů.

Smazaná scéna z Batman v Superman vzbuzuje otázky

Datum: 28.03.2016
Kategorie: Pod čarou
Autor: Ondřej
[0]
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti vyjde na Blu-ray a DVD 16. července a tvůrci si pro fanoušky připravili o půl hodiny navíc. Film tak bude mít v Ultimate Cutu tři hodiny a jednu minutu, uf. V rámci nynější premiéry snímku si Warneři připravili i jednu smazanou scénu s Lexem Luthorem (Jesse Eisenberg), která bude právě až ve speciálním sestřihu. Pozor, přijde spoiler. 44 vteřin videa však zbuzuje otázky. Například tu, co se to v něm objevuje za podivného tvora. Zřejmě se ale jedna o neidentifikovaný charakter z Ligy spravedlivých.

Recenze strhaly Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

Datum: 25.03.2016
Kategorie: Novinky
Autor: Ondřej
[0]

Opus Zacka Snydera dostává na frak. Od kritiků i diváků.

Jak se natáčel Batman v Superman pro IMAX

Datum: 23.03.2016
Kategorie: Novinky
Autor: Ondřej
[0]
Nový featurette k přicházejícímu filmu Batman v Superman představuje blíže technologii IMAX, která byla pro natáčení využita. Video, v němž hovoří režisér snímku Zack Snyder, tak i někteří další členové štábu, vysvětluje aspekty tohoto formátu a zároveň vás vezme i do zákulisí natáčení jedné scény.

Batman v Superman - TV trailer

Datum: 22.03.2016
Kategorie: Trailery
Autor: Ondřej
[0]
Že by zatím, po opadnutí embarga na recenze, pěli kritici na Batman v Superman ódy, se říct určitě nedá. Faktem ovšem je, že film ani nikdo vyloženě nestrhal a ohánět se dokolečka Rotten Tomatoes asi taky není zrovna zrovna košer. Ben Affleck je prý nejlepší Batman v historii a Henry Cavill neviditelný. Každopádně - tohle je poslední trailer před premiérou, jde na to zase trošku jinak než jeho předchůdci a zase dobře. Tak vychutnávejte a pak hajdy do...

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti - kompletní soundtrack

Datum: 19.03.2016
Kategorie: Novinky
Autor: Ondřej
[0]
Jak se Hansi Zimmerovi a Junkiemu XL povedl soundtrack k Batman v Superman? Přesvědčit se můžete sami na Spotify, kde je kompletní hudební doprovod k dispozici. Čítá třináct skladeb, album je navíc doplněno dalšími pěti bonusovými tracky, takže má celkem přes hodinu a půl. Níže nástřel toho, jak zvukový obal očekávaného filmu chutná.

Batman vs. Superman - pět spotů

Datum: 18.03.2016
Kategorie: Klipy a spoty
Autor: Ondřej
[0]

V zákulisí Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Datum: 18.03.2016
Kategorie: Pod čarou
Autor: Ondřej
[0]
Jak to vypadalo, když se Ben Affleck a Henry Cavill sešli pod taktovkou Zacka Snydera u války mezi Batmanem a Supermanem? Odhalují to záběry z natáčení dvou a půl hodinového spektáklu. Ve čtyřech minutách zjistíte, jaké např. používal štáb techniky snímání, jak se natáčela demolice Batmobilu a uvidíte taky fragment toho, jaká byla vlastně na place nálada.

Batman vs. Superman - klip #2

Datum: 17.03.2016
Kategorie: Klipy a spoty
Autor: Ondřej
[0]
Strana 1 / 2
« předchozínásledující »